Karuskose on Soomaa põlistalu kesk rabamassiive ja metsasid. Raudna jõe ääres asuval talul on erakordne asukoht, värvikas ajalugu ja huvitav hingamine. Karuskose on aegade jooksul omandanud Soomaa suurvee ikooni staatuse, siin on aetud metsakohinat ja villitud tuhandeid liitreid kohalikku õunaveini. Siit saab alustada retki Soomaa rahvuspargi igasse nurka ning kulgeda läbi Eesti ühe hõredaima asustusega piirkonna ilma, et kohtaks päevade kaupa mõnd teist kahejalgset.

Suitsusaun

 

Jõe kaldal asub vana ja väärikas suitsusaun.

 

Sauna lavale mahub korraga kuni seitse inimest. Köeb ta sõltuvalt ilmaoludest 3-4 tundi. Nagu suur osa suitsusaunasid, on ka see saun kunagi hooletu kütmise tõttu põlenud. Seetõttu on huvilistel oma saunasoovist hea vähemalt päev varem teada anda, et saaksime sobivaks ajaks valmis kütta või põhjalikumad juhendid anda.

 

Soojemal ajal on sauna kõrval lisaidüll - vabaõhudush vaatega jõele ja luhale. 

 

Suitsusaunatamise hind on 150 €.

Linnumaja
 

Üleujutuskindel minimaja asub vanas tammikus Raudna jõe ääres, vaatega avaratele luhaniitudele. 

 

Maja on minimalistlikult sisustatud ja avar. Linnumaja ees on terrass ja lõkkekoht, uksest sisse astudes on köögilett, veekeetja, külmkapi, gaasipliidi ja kraanikausiga.

 

Minimaja mahutab 2-4 inimest. Alumisel korrusel on kaks magamiskohta/lavatsit. Ülemisel korrusel on töölaud ja eraldi tasandil kaheinimese voodi. Komposteeriv kuivkäimla asub majakese kõrval.

Rendihind on 50€ öö.

Võrguaasa onn
 

See jõeäärne majake on hubane matkaonn, kuhu mahub magama kuni 4 inimest. Onni ees, vaatega jõele, asub väike terrass. Suviti on seal mõnus päikese käes puhata või süüa teha. Külmal ajal saab onni soojaks, kui kütta sees olevat väikest raudahju. Onn on varustatud päikesepaneeli ja akuga mobiiltelefoni laadimiseks

 

Sobib ideaalselt väiksematele matkaseltskondadele. Maja rent on 50€ öö.

Mariell Jüssi & Rene Valner

SEA KAYAKING ESTONIA

  • facebook
  • flickr
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
IMG_E2654