Vallandatud kass, tuhkur ja pasteet

December 31, 2014

Õndsal vana-aasta viimasel hommikul Karuskose köögis toimetades, saime aru, et ööseks välja unustatud pasteedile on keegi oma keele sisse vajutanud. Pisut kurvameelselt tuli tunnistada, et ju pasteet siis kassi jagu, mõtlesime.. tegime nalja, et peab vist kassi ametist vallandama, et sellised asjad sünnivad.

 

Istusime hommikulauas, kui köögi uksele ilmus tuhkur. Vaatas meid. Vaatas pasteedikarpi kassikausi kõrval. Järgmine hetk karp ragises ja tuhkur jooksis saali seina ja põranda vahelise prao suunas, karp hambus. Valekalkulatsioon või muidu aeglase mõtlemisega, ei tea, aga tuhkru esimene katse pasteedikarpi põigiti praost sissetõmmata ei õnnestunud.

 

 

Selle kära ja triangli peale oli ka kass ahjukõrvalt ennast üles ajanud ja vaatama tulnud. Ülirahulikult aga hämmingus, hakkas kass karbist pasteeti lakkuma, samal ajal kui tõhk karbi alt katki tegi ja pea august väljas pasteeti sõi. 

 

Kes ja kuidas lõpuks värkset pasteeti sõi selgub videost. : )

 

ääremärkusena. ja tarkusena. olen päris rõõmus, et viimase nädala põranda ja laealuse triangli ja muidu tubli jahimehe kassi tuimusele vaatamata ei ole kasutanud rotimürki, mis tundus vahepeal lahendus. Kui tuhkur majas, siis ühelegi närilisele enam ruumi pole.

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Nigeri kõrbebluus Karuskosel

November 12, 2014

1/1
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Mariell Jüssi & Rene Valner

info@karuskose.com

  • facebook
  • flickr